Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na vizitoi njė mysafir i paftuar? (Video)

Shko poshtė

Super Na vizitoi njė mysafir i paftuar? (Video)

Mesazh nga D3M1 prej Sat Jul 23, 2011 6:08 pm

Na vizitoi njė mysafir i paftuar? (Video) F.0723190016451_m
Sipas tė gjitha gjasave, duket se nė San Jose tė Kalifornisė kohė mė parė erdhi njė mysafir i paftuar. Se kush ishte ai dhe pėr ēfarė bėhet fjalė ende nuk dihet, por kanė lindur teoritė e para.
Qasja mė “konservative” ndaj kėtij problemi thotė se kjo ėshtė njė lloj fluturake jashtėtokėsore, ndėrsa thonė se ajo ēfarė shihet nė video si ndėrrim i formės nė tė vėrtetė ėshtė teknologjia jashtėtokėsore e tė qenit “i padukshėm” qė mundohet tė fshehė formėn e vėrtetė tė fluturakes.

Tė tjerėt thonė se fluturakja ėshtė e formės ekzistuese, ndėrsa artefaktet nė xhirim tė cilėt tė japin pėrshtypjen se fluturakja ndėrron formėn nė tė vėrtetė vijnė si pasojė e ‘zoomit’ tė kamerės.

Njė teori mė pak “konservative” ėshtė se ajo nuk ėshtė fluturake por njė krijesė nga njė dimension tjetėr e cila, rastėsisht ose qėllimisht, kaloi qarjen ndėrdimensionale dhe pėrfundoi nė Tokė.

Mbėshtetėsit e kėsaj teorie thonė se ky ėshtė njė eksperiment i krijesave jashtėtokėsore tė cilat pėrpiqen tė gjejnė mėnyra qė tė udhėtojnė drejt Tokės nė mėnyrė tė sigurt, tė mbijetojnė nė atmosferėn tonė dhe tė kthehen me sukses.

Ndėrkaq, teorinė tuaj pėr kėtė UFO mund ta jepni pasi ta shihni videon.

_________________
Na vizitoi njė mysafir i paftuar? (Video) D3m1
Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Na vizitoi njė mysafir i paftuar? (Video) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Na vizitoi njė mysafir i paftuar? (Video) Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi