Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Britanikėt, populli mė i padurueshėm nė botė

Shko poshtė

Super Britanikėt, populli mė i padurueshėm nė botė

Mesazh nga Nora prej Sun Jul 24, 2011 2:56 pm

Britanikėt, populli mė i padurueshėm nė botė 24-brita_2407111456_1

– Njė sondazh ka treguar se 60 % e britanikėve humbin durimin plotėsisht pėr 150 sekonda.

Britanikėt janė populli mė i padurueshėm nė botė, transmetojnė mediet britanike.

Gjysma e 3 mijė tė anketuarve thanė se pas pesė minutave kanė dalė nga radha, pasi nuk kishin durim tė prisnin.

Britanikėt nervozohen mė sė shumti pėr shkak tė internetit tė ngadalshėm, shoferėve tė ngadalshėm, pritjes nė lidhjen telefonike, bllokimit tė trafikut, pėr shkak tė miqve qė vonohen nė takim dhe pritjes nė radhė nė postė.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
Britanikėt, populli mė i padurueshėm nė botė Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Britanikėt, populli mė i padurueshėm nė botė Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi