Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miss trashaluqja

Shko posht

Super Miss trashaluqja

Mesazh nga Nora prej Sun Jul 24, 2011 6:22 pm

Miss trashaluqja 24-trasha_2407111700_1

Peshon 147.3 kg dhe sapo ka marr nj mim bukurie. Napolitanja Ornella Chiapperini sht zgjedhur Miss Trashaluqja e Italis, gjat konkursit t zhvilluar n Piza.

Italiania 26-vjeare sht shtpiake dhe nj vit m par mori mimin Miss Simpatia, kur peshonte 150 kilogram, transmeton NOA.

28 konkurrentt kishin t nj peshe mbi 100 kg dhe ky ishte edicioni i 22-t.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Miss trashaluqja Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Miss trashaluqja Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi