Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rruajtja m e shpejt n bot (video)

Shko posht

Super Rruajtja m e shpejt n bot (video)

Mesazh nga Nora prej Mon Jul 25, 2011 6:58 pm

Rruajtja m e shpejt n bot (video) 25-rroje_2507112048_1

Personi n kt video mundet t bj dika q t gjith meshkujt e tjer do ta dshironin n mngjes kur shpejtojn pr pun t teshtijn dhe t jen t rruar!
Natyrisht, kjo nuk sht e mundur, por autori i videos ka treguar aftsit e shquara me kamer dhe njohurit pr montazh, ndrsa videoja e tij ka trhequr shum vmendjen n internet, transmetojn mediet e huaja.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Rruajtja m e shpejt n bot (video) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rruajtja m e shpejt n bot (video) Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi