Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shou me krokodilė

Shko poshtė

Super Shou me krokodilė

Mesazh nga Nora prej Tue Jul 26, 2011 7:44 am

Shou me krokodilė 25-kroko-1_2507112200_1

Shou me krokodilė 25-kroko-2_2507112200_1

Vizitorėt e parkut tė njohur tajlandez, “The Million Years Stone Park & Pattaya Crocodile Park” nė Pattaya, kanė mundėsinė tė “kėnaqen” me performancėn e jashtėzakonshme tė mundėsit tajlandez, i cili vetėm me duar lufton me krokodilė.
Fotografi Tom Hovel, njė nga tė shumtėt qė ishin tė pranishėm nė shou, thotė se krokodilėt janė tė mėdhenj dhe duken shumė tė zemėruar, transmetojnė mediet britanike.
“Pavarėsisht sesa paguajnė pėr atė qė bėnė, nuk mjafton”, ka thėnė njė turist i tronditur, i cili me skepticizėm shikoi performancėn e rrezikshme.
Parku tajlandez rrit krokodilėt e vet dhe pretendon se ka numrin mė tė madh tė krokodilėve nė vend.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
Shou me krokodilė Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Shou me krokodilė Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi