Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prmes Facebook-ut, 180 mij vet ftohen n ditlindje

Shko posht

Super Prmes Facebook-ut, 180 mij vet ftohen n ditlindje

Mesazh nga Daffina prej Sat Jul 30, 2011 9:38 am

Jess (15) nga Chatswood n Australi dshiroi t bj nj party t vogl pr ditlindjen e saj. Megjithat, kur vendosi ftesn n Facebook, ardhjen e konfirmuan madje 180 mij persona.
N fakt, Jess dshiroi t ftoj shokt e shoqet nga klasa, por n ftesa n Facebook kishte shkruar se mund t sillnin edhe miqt e tyre, pasi nuk ka koh q t gjithve tu drgoj ftesa. N fund, miqt ftuan miqt e ata miqt e tjer, duke u mbledhur nj numr i madh. Pr vetm 24 or, 20 mij njerz konfirmuan ardhjen e tyre n ditlindje, transmetojn agjencit.
N gjith rastin u prfshi policia, e cila paralajmroi se e gjith kjo mund t kthehet n nj situat t rrezikshme, edhe pse adoleshentja anuloi partyn.


_________________
Nuk dua pasuri, por dinjitet dhe krenari..
Daffina
Daffina
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 3911
Vendbanimi: : Kosov
Aktiviteti :
Prmes Facebook-ut, 180 mij vet ftohen n ditlindje Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Prmes Facebook-ut, 180 mij vet ftohen n ditlindje Right_bar_bleue

Registration date : 01/03/2010

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi