Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UFO n fund t detit!

Shko posht

Super UFO n fund t detit!

Mesazh nga D3M1 prej Tue Aug 02, 2011 10:12 am

UFO n fund t detit! F.0802111922335_m
Imazhet sonare nga nj ekip zviceran i krkuesve t thesareve t humbura n oqean zbuloi n fund t detit nj objekt i cili i prngjan shum fluturakeve t paidentifikuara t njohura si UFO.
Fluturakja intriguese sht lokalizuar n nj thellsi prej 100 metra n fund t detit ndrsa Peter Lindberg, udhheqs i ekipit t zhytjes detare Ocean Explorer tha se ai nuk kishte par kurr nj objekt t till n fund t detit, shkruan Metro.

Po krkonim pr ndonj thesar t fundosur n Detin Bothina n veri t Detit Baltik, tha udhheqsi i ekspedits s zhytsve. Po krkonim shishe shampanje, vere dhe konjaku t cilat besohet se jan n fund t detit pas fundosjes s nj anije tregtare suedeze nga gjermant gjat Lufts s Par Botrore.

Por n qershor sonari yn detektoi kt imazh gjat nj krkimi n fund t detit. Nuk kam par kurr nj gj t till prkundr qindra or kontrolli t imazheve sonare. pr fat t keq nuk kemi para t mjaftueshme pr t hulumtuar m tutje kt objekt, tha Lindberg.

_________________
UFO n fund t detit! D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
UFO n fund t detit! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100UFO n fund t detit! Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi