Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gjarpr brenda trupit, 50 vjearja krkon ndihm

Shko posht

Super Gjarpr brenda trupit, 50 vjearja krkon ndihm

Mesazh nga Nora prej Tue Aug 02, 2011 10:42 am

Gjarpr brenda trupit, 50 vjearja krkon ndihm 02gjarp_0208110917_1


Brenda trupit t saj rritet prej disa muajsh nj gjarpr dhe pr ti shptuar fundit tragjik, nj 50 vjeare n Pakistan ka krkuar ndihm pr tiu nnshtruar nj operacioni mjeksor dhe pr t hequr nga trupi reptilin.

Sipas shtypit pakistanez gjithka ka nisur disa muaj m par kur 50 vjearja, Rasheedan Bibi nga krahina e Lahores, duke pir uj ka kaprdir aksidentalisht nj gjarpr t vogl.

Disa jav m pas gruaja nisi t shtonte n pesh dhe shum persona menduan se ajo ishte shtatzn. Por barku nisi ti fryhej edhe m tepr deri sa u smur dhe u shtrua n spital, ku mjekt pas kontrolleve pan q brenda trupit t saj ndodhej nj zvarranik gjigant.

Rasheedan vjen nga nj familje e varfr n zonat rurale t Lahores dhe nuk ka mundsi t prballoj shpenzimet e operacionit q do ti shptonte jetn.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Gjarpr brenda trupit, 50 vjearja krkon ndihm Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gjarpr brenda trupit, 50 vjearja krkon ndihm Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi