Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Burri ia gatuan macet gruas

Shko posht

Super Burri ia gatuan macet gruas

Mesazh nga Nora prej Sat Aug 13, 2011 7:30 am

Burri ia gatuan macet gruas Mace-300x175

Prndiqte bashkshortin e saj duke i krkuar q ta linte t dashurn, edhe pse vet kishte dy vjet q nuk jetonte n nj shtpi me t. Bashkshorti, n shenj hakmarrje, e fton pr dark dhe i gatuan dy macet q gruaja e tij mbante.
Ngjarja e pazakont, n kufijt e horrorit, ka ndodhur n rrethinat e Milanos n Itali.
Gjithka sht denoncuar nga bashkshortja nprmjet nj letre drguar online shoqats pr mbrojtjen e kafshve n Itali ku i krkon asaj mundsin pr nisjen e nj procedimi penal ndaj bashkshortit t saj.
Gruaja jetonte prej dy vjetsh e ndar nga bashkshorti, por si pohon edhe vet n letrn drguar shoqats pr mbrojtjen e kafshve, nuk mund t pranonte lidhjen e re t bashkshortit t saj.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Burri ia gatuan macet gruas Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Burri ia gatuan macet gruas Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi