Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plaka 83 vjeare rriti gjoksin

Shko posht

Super Plaka 83 vjeare rriti gjoksin

Mesazh nga Nora prej Sun Aug 14, 2011 7:41 am

Plaka 83 vjeare rriti gjoksin F.0813144937868_m

Marie Kolstad (83 vjeare) nga Kalifornia e cila ka 12 nipa dhe 13 strnipa, iu nnshtrua operacionit pr rritjen e gjoksit n korrik.
Operacioni i kushtoi rreth 8000 dollar, ndrsa mjekt ia kan rregulluar gjinjt dhe i kan vendosur silikon.

Ndjehem mir fizikisht dhe nuk kam pasur kurrfar problemi me operacionin. Mendova, pse jo!? Nna ime ka jetuar gjat dhe shpresoj se edhe un do t jetoj dhe dua q fmijt e mi t ndjehen krenar me pamjen time, ka thn plaka e vej Marie Kolstad, pr gazetn New York Times.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Plaka 83 vjeare rriti gjoksin Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Plaka 83 vjeare rriti gjoksin Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi