Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Martesa e par gay n Kub

Shko posht

Super Martesa e par gay n Kub

Mesazh nga Nora prej Mon Aug 15, 2011 4:53 pm

Martesa e par gay n Kub Gay-cifti

Do t zhvillohet sot n Kub martesa e par mes nj homoseksuali dhe nj transvestiti.
Ignacio Estrada do t martohet me Wendy Iriepa, i njohur zyrtarisht si grua pas operacionit nprmjet t cilit ka ndryshuar gjini. Ky operacion sht kryer me shpenzimet e shtetit kubanez.

Cifti do t martohet sot n kryeqytetin e vendit, Havana.

N Kub nuk sht e lejuar martesa mes personave t t njjtit seks, por n kt rast kjo nuk quhet martes gay sepse tashm Iriepa konsiderohet femr.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Martesa e par gay n Kub Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Martesa e par gay n Kub Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi