Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gruaja ushqen me qumsht gjiri klyshin e majmunit

Shko posht

Super Gruaja ushqen me qumsht gjiri klyshin e majmunit

Mesazh nga Nora prej Thu Aug 25, 2011 7:54 am

Gruaja ushqen me qumsht gjiri klyshin e majmunit 23-gjiri_2308111902_1


N nj tribu tepr antike me traditat prkatse, q lokalizohet n nj pyll amazonik, dashuria e nns nuk i mohohet askujt.

Dika e till sht vrtetuar dhe me nj klysh majmuni q ka nevoj t kurohet, t marr afeksion dhe mbi t gjitha ushqim, transmeton agjencia Noa.

N kt mnyr, nj grua me an t qumshtit t gjirit t saj ushqen si djalin e saj ashtu dhe klyshin e vogl t majmunit.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Gruaja ushqen me qumsht gjiri klyshin e majmunit Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gruaja ushqen me qumsht gjiri klyshin e majmunit Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi