Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

N Shqiperi, m shum meshkuj se femra

Shko posht

Super N Shqiperi, m shum meshkuj se femra

Mesazh nga Nora prej Thu Aug 25, 2011 7:56 am

N Shqiperi, m shum meshkuj se femra Statisukia

Portali chartsbin.com ka publikuar nj studim q paraqet zhvillimin demografik t do shteti si dhe statistikn e ndarjes s sekseve meshkuj dhe femra si dhe krahasimi mes tyre. Ne Shqipri ne 100 meshkuj ka 94 femra, pr dallim nga Serbia ku pr 100 femra ka 95 meshkuj. Shtetet q kan m shum popullat t seksit femror se Serbia jan Kroacia, Hungaria etj.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
N Shqiperi, m shum meshkuj se femra Left_bar_bleue100 / 100100 / 100N Shqiperi, m shum meshkuj se femra Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi