Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

200.000 euro pr tradhti ndaj burrit

Shko posht

Super 200.000 euro pr tradhti ndaj burrit

Mesazh nga Daffina prej Wed Sep 07, 2011 9:59 am

200.000 euro pr tradhti ndaj burrit
Gjykata e ka urdhruar nj spanjolle, e cila kishte tradhtuar burrin, ti paguaj atij 200.000 euro si dmshprblim pr dhimbjen shpirtrore t ciln e ka prjetuar kur ka marr vesh pr afern jashtmartesore t saj.
Gruaja, si njofton gazeta britanike "Telegraph", me vite t tra sht shtirur se bashkshorti i saj sht baba i tre fmijve t tyre, por babai i tyre n fakt ka qen dashnori i saj.

Pas disa vitesh s kaluara nn dyshimin pr tradhtin e gruas, burri, identiteti i t cilit nuk sht br publik, m n fund e ka zbuluar se gruaja e tij e ka pasur dashnor gjat gjasht viteve prej katrmbdhjet sa kishin qen bashk.

Pasi q analizat e ADN-s kan dshmuar se dashnori sht baba i tre fmijve t tyre, burri i inatosur e ka nxjerr gruan para gjyqit, duke krkuar dmshprblim financiar.

Gjykata n Valencia e ka urdhruar gruan q burrit t saj ti paguaj 100.000 euro pr vuajtjen t ciln i ka shkaktuar, e kur ai ka br ankes n vendimin, Gjykata supreme e vendit e ka dyfishuar dnimin me para.t.g

_________________
Nuk dua pasuri, por dinjitet dhe krenari..
Daffina
Daffina
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 3911
Vendbanimi: : Kosov
Aktiviteti :
200.000 euro pr tradhti ndaj burrit Left_bar_bleue100 / 100100 / 100200.000 euro pr tradhti ndaj burrit Right_bar_bleue

Registration date : 01/03/2010

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi