Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fitoi nė lotari pasi rrethoi numrat e ditėlindjeve tė nipave

Shko poshtė

Super Fitoi nė lotari pasi rrethoi numrat e ditėlindjeve tė nipave

Mesazh nga D3M1 prej Tue Sep 13, 2011 10:40 am

Fitoi nė lotari pasi rrethoi numrat e ditėlindjeve tė nipave F.0912192114760_m
Amerikania Audelia Ramirez (73 vjeēare) nga Alhambra e Kalifornisė fitoi nė lotari nėntė milionė dollarė falė datave tė lindjes sė nipave dhe mbesave, shkruan Daily Mail.
Audelia ka gjashtė fėmijė dhe tetė nipa. Datat e tyre tė lindjes i rrethoi nė tiketėn e lotarisė. Pasi fitoi lotarinė tha se paratė do t’i shpenzojė pėr ta blerė njė shtėpi tė re pasi pjesėn mė tė madhe tė jetės e ka kaluar nė njė banesė tė vogėl.

Tiketėn fituese e bleu nė Pico Riveri, por edhe njė tiketė fituese ėshtė blerė nė San Diego, por fituesi ende nuk ėshtė lajmėruar. Numrat fatlumė tė Audelias ishin: 22, 27, 32, 31, 2 dhe numri shtesė 11.

_________________
Fitoi nė lotari pasi rrethoi numrat e ditėlindjeve tė nipave D3m1
Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Fitoi nė lotari pasi rrethoi numrat e ditėlindjeve tė nipave Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Fitoi nė lotari pasi rrethoi numrat e ditėlindjeve tė nipave Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi