Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ja ndodh nse i del demit para (VIDEO)

Shko posht

Super Ja ndodh nse i del demit para (VIDEO)

Mesazh nga Daffina prej Mon Sep 26, 2011 1:07 pm

Demi i mendur ka shkaktuar nj tragjedi n evenimentin e mbajtur n Kolumbi, shtet ky q gjendet n pjesn verilindore t kontinentit Amerikano-Jugor. Demi ka sulmuar gjithka q i dilte para duke shkaktuar vdekjen e nj dhe plagosjen e 15 t tjerve.

Edhe pse konsiderohet ndr sportet m t rrezikshm, luftrat me dema, nj loj e mendur latine vazhdon t ekzistojl dhe njherit t marr edhe jeta njerzish
_________________
Nuk dua pasuri, por dinjitet dhe krenari..
Daffina
Daffina
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 3911
Vendbanimi: : Kosov
Aktiviteti :
Ja ndodh nse i del demit para (VIDEO)  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ja ndodh nse i del demit para (VIDEO)  Right_bar_bleue

Registration date : 01/03/2010

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi