Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gruaja 69 centimetrash

Shko posht

Super Gruaja 69 centimetrash

Mesazh nga Nora prej Tue Sep 27, 2011 7:31 am

Gruaja 69 centimetrash 26vockel1


Brigitte Jordan ka hyr n librin e rekordeve t Ginisit si gruaja m e shkurtr n bot, e gjat vetm 69 centimetra.

Tash me mosh 22 vjee, kjo vajz nga Ilynoisi mban rekordin bashk me t vllain (20), Bradin, pr trupshkurtsi.

Ata s bashku jan pak m t gjat se nj metr e gjysm.

Pr Brigitten dhe Bradin mjeksia ka konstatuar rregullimin e njohur me emrin dvarfizmi osteodisplatik primorial i Majit i tipit dy.

Brigitte Jordan deklaroi se ndihet e lumtur pas shpalljes gruaja m e shkurtr n bot, q ia mori turkes Elif Koxhman.

Ndihem shum mir. Mir sht t jesh e vogl. T gjith njerzit duhet t ken vetbesim, u shprej Brigitta.

Ajo me t vllain ndjekin kolegjin Kaskak dhe merret me basketboll e karate.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Gruaja 69 centimetrash Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gruaja 69 centimetrash Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi