Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Me shpin t kthyer kaprceu Lamborghinin n vozitje (Video)

Shko posht

Super Me shpin t kthyer kaprceu Lamborghinin n vozitje (Video)

Mesazh nga D3M1 prej Tue Oct 11, 2011 6:41 pm

Me shpin t kthyer kaprceu Lamborghinin n vozitje (Video) F.1011181849365_m
Vikendin e kaluar n Stokholm u mbajt gara ilegale e makinave,
ndrsa xhirimet e ksaj gare po e vrshojn internetin njra pas
tjetrs.
Njra ndr m interesantet e paraqet nj t
mendur, i cili me shpin t kthyer kaprcen nj makin Lamborghini
Gallardo n shpejtsin prej 80 km/h.

Edhe pse mori duartrokitje nga t pranishmit, psikiatri veprimin e
tij me siguri se do ta vlersonte ndryshe dhe do ta drgonte pr shrim
n ndonj institucion mental.

_________________
Me shpin t kthyer kaprceu Lamborghinin n vozitje (Video) D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Me shpin t kthyer kaprceu Lamborghinin n vozitje (Video) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Me shpin t kthyer kaprceu Lamborghinin n vozitje (Video) Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi