Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Statusi n Facebook i shpton jetn

Shko posht

Super Statusi n Facebook i shpton jetn

Mesazh nga Daffina prej Fri Oct 21, 2011 1:22 pm

Nj status n Facebook mund t t zgjas jetn. Kjo i ka ndodhur anglezit Peter Casaru, i cili jeton vetm dhe nj mngjes u zgjua pa mundur t lvizte dot kmbt pr shkak t nj paralize n shtylln kurrizore.

Casaru jeton n Brecon, n nj zon shum t izoluar t Uellsit dhe brtitja nuk do ti shrbente pr asgj, celularit i kishte rn bateria dhe shpresa e vetme mbeti interneti. Casaru arriti t zvarritej deri tek kompjuteri dhe t postonte nj status n profilin e Facebook-ut ku krkonte ndihm.

59-vjeari shkroi: Thrrisni ambulancn menjher. Kam thyer kurrizin, jam bllokuar dhe nuk kam telefon. M ndihmoni, ju lutem!

Miqt e tij nga e gjith bota u mobilizuan dhe brenda pak minutash erdhi nj ambulanc n shtpin e burrit.

Miqt e mi n Facebook m shptuan jetn. Pr fat t mir q m besuan sepse zakonisht un i prdor statuset vetm pr shaka, tha Casaru.

_________________
Nuk dua pasuri, por dinjitet dhe krenari..
Daffina
Daffina
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 3911
Vendbanimi: : Kosov
Aktiviteti :
Statusi n Facebook i shpton jetn  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Statusi n Facebook i shpton jetn  Right_bar_bleue

Registration date : 01/03/2010

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi