Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lushnje, vethelmohen nj ift bashkshortsh

Shko posht

Super Lushnje, vethelmohen nj ift bashkshortsh

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Mon Oct 31, 2011 2:49 pm

Lushnje, vethelmohen nj ift bashkshortsh F.1031123944498_m

Nj ift bashkshortsh u vethelmuan me fostoksin pasditen e s diels, n Lushnje.

Ngjarja e rnd ndodhi n fshatin Kmishtaj, ku 43-vjearja Majlinda Mehmeti ka gjetur vdekjen pasi ka konsumuar fostoksin ndrsa bashkshorti i saj Pandeli Maka ndodhet n gjendje t rnd n spital.

Msohet se ka qn 43-vjearja e cila ka konsumuar e para helmin dhe m pas edhe bashkshorti i saj.

Dyshohet se shkak i vethelmimit t dyfisht ishte depresioni i thell q kishte prfshir iftin pas humbjes s djalit t tyre 21-vjear n nj aksident rrugor t ndodhur pak koh m par.

_________________
Lushnje, vethelmohen nj ift bashkshortsh Unled1kqb
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
● E.D.W-M ●
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 31
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
Lushnje, vethelmohen nj ift bashkshortsh Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Lushnje, vethelmohen nj ift bashkshortsh Right_bar_bleue

Registration date : 04/01/2010

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi