Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoteli 155 metra nė thellėsi tė tokės

Shko poshtė

Super Hoteli 155 metra nė thellėsi tė tokės

Mesazh nga D3M1 prej Tue Nov 01, 2011 11:54 am

Hoteli 155 metra nė thellėsi tė tokės 773525757lajmetari773525757
Hoteli i quajtur “Sala Silvermine” ėshtė 155 metra nėn tokė. Ai ndodhet nė Suedi dhe ėshtė ndėrtuar nė vendit ku dikur ka qenė njė minierė argjendi.

Ky hotel konsiderohet njė destinacion kurioz pėr turistėt e shumtė tė cilėt nuk kanė rezistuar pa provuar kėtė eksperiencė tė veēantė.

Pėrveē dhomave nė kėtė minierė – hotel, ka edhe restorant, njė muze dhe njė teatėr.

_________________
Hoteli 155 metra nė thellėsi tė tokės D3m1
Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Hoteli 155 metra nė thellėsi tė tokės Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Hoteli 155 metra nė thellėsi tė tokės Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi