Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chanel Tapper me gjuhn m t gjat n bot

Shko posht

Super Chanel Tapper me gjuhn m t gjat n bot

Mesazh nga ditush prej Wed Nov 02, 2011 8:50 pm

Chanel Tapper me gjuhn m t gjat n bot   F.1102190112269_m

Nuk e dim nse sht llafazane, por Chanel Tapper (21 vjeare) sht gruaja me gjuhn m t gjat n bot. Gjuha e saj e gjat 9.7 centimetra sht regjistruar n librin e rekordeve Guinness.
Chanel nga Houstoni i SHBA-ve u b e njohur pr opinionin q n moshn 13 vjeare kur dikush e postoi nj video n YouTube, n t ciln ajo shihet duke treguar gjuhn.

Zyrtart e Guinnessit e ftuan t shkonte n Los Angeles ku ia matn gjuhn. Ajo la mbrapa edhe dy gra tjera pr gjatsin e gjuhs t cilat konkurruan n kt kategori.

Chanel tha se i plqen t luaj n filma dhe t shkoj n Hollywood. Aktori i saj i preferuar sht Adam Sandler dhe ajo ka dshir q ta njoh at nj dit. /Telegrafi/

_________________
Chanel Tapper me gjuhn m t gjat n bot   65710248
avatar
ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
Chanel Tapper me gjuhn m t gjat n bot   Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Chanel Tapper me gjuhn m t gjat n bot   Right_bar_bleue

Registration date : 06/03/2010

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi