Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shpton pr pak

Shko posht

Super Shpton pr pak

Mesazh nga Daffina prej Thu Nov 03, 2011 12:28 pm

Shpton pr pak  Thumbnailphpfilegelltijyjaa_287933538jpg-1

Nj vozitse anonime ka prjetuar tamam glltitje, kur ka rn n nj grop gjigante n rrug mes Wokcing dhe Chertsey n Angli.

Pr fat t mir, gruaja ka arritur t kaloj pa u lnduar, por kt fat nuk e ka pasur edhe automobili i saj Vauxhall Meriva.

Gruaja e ka ndalur shpejtsin kur ka dgjuar zhurm nga rruga, por vetm pr disa sekonda rruga sht hapur dhe e ka glltitur, transmeton Zhurnal.

Policia ka mbrritur n vendngjarje, por gjithsesi ska pasur t bj tjetr pos ta mbyll prkohsisht rrugn deri n sanim t asfaltit.

_________________
Nuk dua pasuri, por dinjitet dhe krenari..
Daffina
Daffina
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 3911
Vendbanimi: : Kosov
Aktiviteti :
Shpton pr pak  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Shpton pr pak  Right_bar_bleue

Registration date : 01/03/2010

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi