Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UFO gjat nj ndeshje Futbolli?

Shko posht

Super UFO gjat nj ndeshje Futbolli?

Mesazh nga D3M1 prej Thu Nov 03, 2011 3:48 pm

UFO gjat nj ndeshje Futbolli? UFO-gjat%C3%AB-nj%C3%AB-ndeshje-futbolli
Scottsdale n Arizona t Shteteve t Bashkuara, prvec tifozve
n shkallt e terminalit sportiv, ka patur edhe spektator t vecant
nga ajri.

Disa video amatore t xhiruara nga persona t ndryshm t pranishm n
shkallt e terminalit sportiv, tregojn 3 mjete t shndritshme q
fluturojn n mnyr t pazakont n qiell, q ata pretendojn se
bhet fjal pr alien.
Mjetet fluturuese jan par edhe nga futbollistt n fush dhe vet
stafet e tyre. Madje trajneri i njrit prej ekipeve t zbritura n
fush, dshmoi se kishte par tri pikat e shndritshme q fluturonin mbi
qiellin e Arizons.
I pash teksa fluturonin gjat lojs dhe i thash njrit prej ndihmsve
se kishin ardhur alient pr t par ndeshjen ton, thot trajnerit
Steve Casey.