Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shtėpia e Bardhė: Qeveria e SHBA-ve nuk ka dėshmi pėr UFO-t

Shko poshtė

Super Shtėpia e Bardhė: Qeveria e SHBA-ve nuk ka dėshmi pėr UFO-t

Mesazh nga D3M1 prej Sun Nov 06, 2011 6:04 pm

Shtėpia e Bardhė: Qeveria e SHBA-ve nuk ka dėshmi pėr UFO-t  F.1106152423900_m
Shtėpia e Bardhė iu pėrgjigj kėrkesės sė qytetarėve, tė cilėt
nėnshkruan njė peticion duke kėrkuar nga qeveria tė sqarojė nėse
jashtėtokėsorėt vėrtetė kanė vizituar Tokėn.
“Qeveria
amerikane nuk ka dėshmi se ekziston jeta jashtė planetit tonė, si dhe
nuk ka fakte qė dikush nga gjithėsia ka kontaktuar me njerėzit. Po
ashtu, asnjėherė nuk jemi munduar tė fshehim faktet nga opinioni”,
thuhet nė deklaratėn e Shtėpisė sė Bardhė, tė publikuar nė faqen
whitehouse.gov.

Qytetarėt mblodhėn 12.078 nėnshkrime me tė cilat kėrkuan publikimin e tė vėrtetės pėr jashtėtokėsorėt.

_________________
Shtėpia e Bardhė: Qeveria e SHBA-ve nuk ka dėshmi pėr UFO-t  D3m1
Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Shtėpia e Bardhė: Qeveria e SHBA-ve nuk ka dėshmi pėr UFO-t  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Shtėpia e Bardhė: Qeveria e SHBA-ve nuk ka dėshmi pėr UFO-t  Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi