Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I nxirrte kufomat dhe i vishte me fustane

Shko posht

Super I nxirrte kufomat dhe i vishte me fustane

Mesazh nga D3M1 prej Tue Nov 08, 2011 9:19 am

I nxirrte kufomat dhe i vishte me fustane Historian_te_vdekurit_803098829
Policia ruse, q i ka gjetur 20 mumie n shtpin e nj historiani lokal n qytetin Nizhni Novgorod, tha se ky person i kishte nxjerr kufomat nga varret, dhe pastaj i kishte veshur me rroba t mbledhura nga ato. Nj video policore e xhiruar n banesn e ktij historiani, tregon skenn rrqethse t trupave t veshur sikur kukulla me fustane ngjyr t elur me shamia. Policia thot se historiani i kishte mumifikuar mbetjet njerzore.
Policia ka refuzuar ta bj publik emrin e historianit t dyshuar, i cili ishte arrestuar javn e kaluar, por i ka publikuar fotografit e tij, duke thn se ai sht 45 vjear, dhe i prshkruar si specialist i mirnjohur pr historin e qytetit Nizhni Novgorod, q sht 400 kilometra n lindje t Mosks.
Mediat ruse e kan identifikuar kt person, si njeriun i cili konsiderohej si eksperti m i mir pr varre n Nizhni Novgorod.

_________________
I nxirrte kufomat dhe i vishte me fustane D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
I nxirrte kufomat dhe i vishte me fustane Left_bar_bleue100 / 100100 / 100I nxirrte kufomat dhe i vishte me fustane Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi