Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mė e shėndosha e planetit, gruaja 330 kg gjen dashurinė

Shko poshtė

Super Mė e shėndosha e planetit, gruaja 330 kg gjen dashurinė

Mesazh nga Nora prej Wed Nov 23, 2011 10:16 am

Mė e shėndosha e planetit, gruaja 330 kg gjen dashurinė 22dashu_2211111549_1


Pauline Potter peshon tashme 330 kilogramė, duke u klasifikuar si gruaja mė e shėndoshė nė botė. E mbėrritur nė pikėn kritike tė mosbesimit, duke menduar se nė kėtė gjendje nuk do ta dojė askush, ka ndodhur e papritura. Pas divorcit tre vite mė parė, shtoi rrufeshėm nė peshė, duke u bėrė gruaja mė e shėndoshė e planetit.

Po pikėrisht nė ditėn e Guinness, kur gjithė bota e njohu dhe fotografia e saj bėri xhiron e Web-eve, erdhi dhe ndryshimi i jetės sė saj. Trokiti sėrish dashuria, ritakoi burrin dhe tashmė tė dy janė tė lumtur e tė kėnaqur. “Qė ditėn e parė qė u kthyem bashkė, bėjmė seks 6 herė nė 24 orė”- betohen tė dy.

Burri nuk ankohet pėr peshėn. “Edhe pse njė nga kėmbėt e Paulinės peshon mė shumė se unė, jemi nė gjendje tė pozicionohemi, pa asnjė problem. Ėshtė e rrezikshme pėr ne, pasi nė ēdo moment mund tė shembet krevati dhe kjo mund tė jetė me pasoja pėr njė ose tė dy”- thotė burri.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
Mė e shėndosha e planetit, gruaja 330 kg gjen dashurinė Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Mė e shėndosha e planetit, gruaja 330 kg gjen dashurinė Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi