Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nna 240 kg, lind foshnje 6 kg

Shko posht

Super Nna 240 kg, lind foshnje 6 kg

Mesazh nga Nora prej Thu Dec 01, 2011 8:52 am

Nna 240 kg, lind foshnje 6 kg 25-obezja_2511112215_1


Lindje rekord ditn e sotme n Berlin, ku nj nn obeze ka sjell n jet nj fmij me pesh 6 kilogram, pa iu nnshtruar operacionit cezarian.

Sipas spitalit ku lindi voglushi, bhet fjal pr fmijn m t shndosh t ardhur n jet n gjith Gjermanin.

Disa media gjermane shkruajn se fmija sht cilsuar si m i rndi n gjith historin e vendit, transmeton Noa.

Fmija m i rnd lindi nga nj grua q peshon 240 kilogram dhe numrat e rndsishm e t veant nuk kan fund pr kt familje, pasi voglushi ka aktualisht 13 motra e vllezr.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Nna 240 kg, lind foshnje 6 kg Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nna 240 kg, lind foshnje 6 kg Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi