Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E rrall! 104 or nudo me derrat

Shko posht

Super E rrall! 104 or nudo me derrat

Mesazh nga Nora prej Sat Dec 03, 2011 11:07 am

E rrall! 104 or nudo me derrat Vajza-derrat

Ajo pranon se gjithmon ka pasur frik nga papastrtia, por pr projektin e saj t ri Miru Kim ka vendosur t jetoj me derrat pr 104 or radhazi.

Ish-studentja e mjeksis po qndron n nj stall para galeris Art Basel Miami 2011 (SHBA) dhe vizitort mund ta shohin at t zhveshur prmes nj xhami. Kim do t haj dhe flej pran derrave pr katr ditt e ardhshme dhe qndrimi n nj ambient t till nuk sht aspak i leht pr 30-vjearen, e cila ka qen shum e fiksuar pas higjiens.

Miru Kim, vajza e nj filozofi korean ka fituar fam pasi e fotografon veten nudo n vende t uditshme si fabrika t braktisura, tunele apo ura.

Kjo pun m ndihmon q t mposht frikn q kam ndaj disa gjrave dhe n kt rast frikn ndaj pisllkut, shprehet Kim pr "Huffington Post".

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
E rrall! 104 or nudo me derrat Left_bar_bleue100 / 100100 / 100E rrall! 104 or nudo me derrat Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi