Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Qeni plagos pronarin me pushk!

Shko posht

Super Qeni plagos pronarin me pushk!

Mesazh nga Nora prej Sat Dec 03, 2011 3:03 pm

Qeni plagos pronarin me pushk! 01-gjahtari_0112112150_1


Nj gjahtar amerikan pr nj qime floku i sht shmangur plagosjes s rnd kur u godit me pushk nga qeni i tij, transmeton gazeta Daily Telegraph. Gjahtari shptoi vetm me plag t lehta, kurse seriozisht iu plagos vetm krenaria.

Polici q bri shikimin e ngjarjes zbuloi se gjahtari, i cili sht plagosur leht n prapanicn e tij, n momentin e ktij aksidenti t pabesueshm ishte n gjah t patave t egra n Liqenin e madh t njelmt. Sipas fjalve t policit hetues, gjahtari kishte dal nga barka pr ta lvizur at n nj pjes m t cekt t moalit.

Qeni u tensionua dje filloi t krcej npr bark. Ksisoj preku edhe pushkn q u aktivizua dhe plumbi goditi pronarin n prapanic. Nuk mund t them me siguri se a ishte pushka e siguruar nga aktivizimi, tha sherifi lokal Kevin Poter. Gjahtarin sht goditur me plumba t arms s gjuetis nga largsia prej afro 3 metrave, por nga plagt m serioze e kan shptuar rrobat e gjuetis.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Qeni plagos pronarin me pushk! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Qeni plagos pronarin me pushk! Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi