Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Burri i pret gishtat gruas q t mos shkollohej

Shko posht

Super Burri i pret gishtat gruas q t mos shkollohej

Mesazh nga Nora prej Fri Dec 16, 2011 12:27 pm

Burri i pret gishtat gruas q t mos shkollohej 483-420x236

Grupet e t drejtave t njeriut n Bangladesh po krkojn nj dnim t rnd pr burrin e nj gruaje t re, t cils i preu gishtat e dors s djatht.
Policia thot se Rafikul Islam, 30 vje, e sulmoi t shoqen pr shkak se ajo kishte nisur shkolln e lart pa lejen e tij.
Policia tha se Islam, q punon n Emiratet e Bashkuara Arabe, e lidhi t shoqen 21 vjeare, i vulosi gojn dhe i preu pes gishtat.
Doktort thon se gishtat nuk mund t ngjiten m.
E shoqja e Islam, Hava Akter Jui thot se i shoqi e kishte paralajmruar pr pasojat. Kur u kthye n Bangladesh, m tha se donte t diskutonte me mua. M lidhi duart e syt dhe m tha se m priste nj dhurat surpriz. Por n vend t ksaj, m preu gishtat, thot Jui.
Doktort m than se gishtat mund t ngjiteshin brenda gjasht orsh, por ai refuzoi t m jepte gishtat. Pas ksaj kohe, nj kushri i burrit i hodhi ato n kosh. Kur i morm, ishin dmtuar dhe nuk ngjiteshin m.
Policia tha se Islam, q nuk ishte i miredukuar, nuk e mirpriste faktin q e shoqja do merrte shkollim t lart.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Burri i pret gishtat gruas q t mos shkollohej Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Burri i pret gishtat gruas q t mos shkollohej Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi