Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vendi m i famshm n Facebook

Shko posht

Super Vendi m i famshm n Facebook

Mesazh nga Daffina prej Mon Jan 02, 2012 2:53 pm

Aplikacionet q t lejojn tu tregosh miqve t tu n Facebook apo Twitter se ku ndodhesh po rriten gjithmon e m shum n sasi dhe cilsi. Rrjedhimisht po rritet gjithmon e m shum edhe prdorimi i tyre nga fansat e ktyre rrjeteve shoqrore.Duket se aeroportet jan vendet ku njerzit prdorin m shum kto aplikacione pr arsye se kan m shum koh t lir pr tu marr me voglsira si pasoj e pritjeve t fluturimeve dhe pr arsye se udhtimet t bjn m interesant.T dhnat ditore t Facebook Places tregojn se Shtetet e Bashkuara t Ameriks jan n krye me 750 mij regjistrime n dit. Ndjek Britania e Madhe me 100 mij dhe m pas Gjermania, Suedia dhe Italia.Vendi me numrin m t madh t rezultateve sht aeroporti ndrkombtar i Los Angeles, i ndjekur nga aeroportet e Atlanta, Chicago dhe San Francisko. Vetm n vend t 16 aeroporti i Amsterdamit (Holland). Pra, pr momentin ky sht nj fenomen i prhapur m shum n SHBA, por pritet q t prfshij gjersisht edhe Europn.
Ja 10 vendet me m shum regjistrime n Facebook:

1. Los Angeles International Airport
2. Hartsfield-Jackson Atlanta International Airport
3. Chicago OHare International Airport
4. San Francisco International Airport
5. Dallas/Fort Worth International Airport
6. Denver International Airport
7. Sydney Airport (Australi)
8. Phoenix Sky Harbor International Airport
9. McCarran International Airport
10.Suvarnabhumi International Airport (Bangkok)


_________________
Nuk dua pasuri, por dinjitet dhe krenari..
Daffina
Daffina
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 3911
Vendbanimi: : Kosov
Aktiviteti :
Vendi m i famshm n Facebook Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vendi m i famshm n Facebook Right_bar_bleue

Registration date : 01/03/2010

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi