Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reklama qe beri 1.397.719 perdorues te qajne!!!

Shko posht

Super Reklama qe beri 1.397.719 perdorues te qajne!!!

Mesazh nga D3M1 prej Wed Jan 25, 2012 11:54 am

Reklama qe beri 1.397.719 perdorues te qajne!!! 13399d1327488122-reklama-qe-beri-1-397-719-perdorues-te-qajne-165150_171728149534050_169547906418741_353090_2328193_n
Mbi 1.000.000 perdorues te internetit pane kete video e cila u krijua nga kompania e sigurimeve
(Thai Insurance).Por asnje nuk mund te garantoje, nese i kujton
reklamen... dhe jo nje histori te dhimbshme midis nje babai dhe vajses
se tij.
Ndonjehere, nuk eshte e nevojshme ta thuash me fjale se sa E DO dike

_________________
Reklama qe beri 1.397.719 perdorues te qajne!!! D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Reklama qe beri 1.397.719 perdorues te qajne!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Reklama qe beri 1.397.719 perdorues te qajne!!! Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi