Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vajza britanike shtatzn 3-muajshe, do t lind nj UFO?

Shko posht

Super Vajza britanike shtatzn 3-muajshe, do t lind nj UFO?

Mesazh nga D3M1 prej Sat Feb 04, 2012 10:42 pm

Vajza britanike shtatzn 3-muajshe, do t lind nj UFO? Ufo_grafi-300x168
Ngjarje e patakont me nj ift britanik. Scot dhe Larisa Din, n
fotografin nga grafia e shtatzanis, n vend t bebes kan par nj
krijes tjetr, dyshohet jashttoksore.
Larisa, sht n muajin e tret t shtatznis. Ajo kishte shkuar n
kontroll te gjinekologu i saj, por pas rezultateve t ultrazrit, ajo
dhe i dashuri i saj kishin marr fotografi, ku shihej e fotografuar
foshnja e tyre.
Cudia m e madhe ishte se foshnja i ngjasonte nj jashttoksori dhe
aspak nj njeriu. Larisa, mos m ke tradhtuar me ndonj
jashttoksor?, ka qen pyetja e partnerit t shtatzns.

_________________
Vajza britanike shtatzn 3-muajshe, do t lind nj UFO? D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Vajza britanike shtatzn 3-muajshe, do t lind nj UFO? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vajza britanike shtatzn 3-muajshe, do t lind nj UFO? Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi