Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Femrs q i dalin qimet e elikut nga Barku

Shko posht

Super Femrs q i dalin qimet e elikut nga Barku

Mesazh nga D3M1 prej Wed Apr 11, 2012 4:55 pm

Ajo quhet Noorsyaidah dhe sht indoneziane. karakteristika kryesore:
i rriten qime eliku. Qimet e gruas arrijn gjatsin 20 centimetra dhe
m pas bien, dhe ndr t tjera kto qime t uditshme i dalin vetm tek
gjoksi dhe tek barku. Koht e fundit i jan shnuar tre dhe totali
sht 35. Dhe qimet jan me material hekuri, pr tu saktsuar, eliku.
Doktort n spitalin e Sirafuddin thon q nuk kan par asnjher nj
gj t till, e duket sikur sht rasti i par n bot. Shkaqet e ksaj
smundje t mundshme nuk njihen. Noorsyaidah thot se ndjen shum
dhimbje n momentin q qimet bien dhe rifillojn t dalin duke i shpuar
lkurn. Zhvillimi i ksaj smundje shum t uditshme daton n vitin
1991, dhe akoma nuk i sht gjetur nj shrim. Por deri tani nuk sht
gjetur asnj zgjidhje pr Noorsyaidah!

Femrs q i dalin qimet e elikut nga Barku Ss35

Femrs q i dalin qimet e elikut nga Barku W
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Femrs q i dalin qimet e elikut nga Barku Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Femrs q i dalin qimet e elikut nga Barku Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi