Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Takoi 3 herė vdekjen, rrėfen 2 pėrvojat e para

Shko poshtė

Super Takoi 3 herė vdekjen, rrėfen 2 pėrvojat e para

Mesazh nga D3M1 prej Tue Apr 17, 2012 6:53 pm

“Ėshtė njė histori tronditėse dhe do tė doja ta ndaja atė me ju. Unė
kam njė histori, qė na bėn tė kuptojmė se sa tė vegjėl jemi.”
Janė kėto fjalėt e njė 18-vjeēari amerikan, i cili bėri njė video
shumė frymėzuese, pak para se tė vdiste, nė ditėn e Krishtlindjeve. Nė
kėtė video, Ben Breedlove pėrshkruan me ndihmėn e disa letrave tė vogla,
vitet e pakta tė jetės sė tij, gjatė sė cilės qė i vogėl ka luftuar me
njė sėmundje tė rėndė.

Ai tregon se takoi 2 herė vdekjen dhe nė video pėrshkruan kėto
pėrvoja. Ai shkruan atė qė mban mend nga takimi i parė me vdekjen nė
moshėn 4 vjeēare. Ben tregon se pa njė dritė tė shkėlqyer dhe tė
ngrohtė, njė dritė qė e mbushi me gėzim nė shpirt.

Takoi 3 herė vdekjen, rrėfen 2 pėrvojat e para Hello
Disa javė para se tė xhironte videon, nė moshėn 18 vjeēare, ai ka
pasur njė pėrvojė tė dytė tė ngjashme, kur i ra tė fikėt dhe zemra e tij
u ndal pėr tre minuta. Djali tregon se ajo qė mban mend nga ato
momente, ėshtė se ishte i veshur me tė bardha bashkė me kėngėtarin e tij
tė preferuar Kid Cudi. “Ne ishim nė njė dhomė pa mure, dukeshim nė
pasqyra, ndihesha shumė krenar pėr tė gjithė jetėn time, pėr atė qė
kisha bėrė deri atėherė. Ishte ndjenjė shumė e mirė…”, shkruan 18
vjeēari.

Kur ekipet e shpėtimit e sollėn pėrsėri atė nė jetė, ai tha se
dėshira e tij e vetme ishte tė mos zgjohej mė. “Sa mirė isha atje…ishte
shumė bukur”.

Vetėm pak ditė pas xhirimit tė kėsaj video, djali bėri takimin e
tretė me vdekjen, por kėtė herė pa kthim. Ai vdiq nga arresti kardiak,
pa i mbushur ende 18 vjet.

Nėna e tij shprehet: “Ju nuk mund ta imagjinoni se sa gėzim qė kam
marrė kur kam gjetur kėtė mesazh pas vdekjes sė djalit tim. Kjo ishte
dhuratė pėr ne. Ishte kaq i sigurtė dhe nuk kishte frikė nga vdekja. Ben
ishte gjithmonė i lumtur. Duke qėnė njė bekim pėr ne prindėrit e tij”.

D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Takoi 3 herė vdekjen, rrėfen 2 pėrvojat e para Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Takoi 3 herė vdekjen, rrėfen 2 pėrvojat e para Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi