Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ohet nga tavolina e operacionit dhe e rrah kirurgun(video)

Shko posht

Super ohet nga tavolina e operacionit dhe e rrah kirurgun(video)

Mesazh nga D3M1 prej Tue May 08, 2012 5:43 pm

ohet nga tavolina e operacionit dhe e rrah kirurgun(video) Operimi-300x175
Kamerat e siguris t spitalit kinez First Peoples kan
regjistruar momentin kur nj pacient sht ngritur nga tavolina e
operacionit dhe ka filluar ta rrah personelin mjeksor e m s keqi ka
kaluar kirurgu kryesor
Si transmeton pacienti Beijingshots, pacienti q shkoi n spital
me plag therse shum i dehur, u ngrit prnjher gjat operacionit
dhe filloi t sulmoj kirurgun.

Edhe pse doktori u prpoq ta qetsoj pacienti q t kthehej n
tavolinn e operimit, kjo pacientin e hidhroi edhe m shum dhe pastaj
ai me karrige e sulmoi doktorin.

Doktori edhe pse hngri mir, shptoi vetm me nj plag n krah.

_________________
ohet nga tavolina e operacionit dhe e rrah kirurgun(video) D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
ohet nga tavolina e operacionit dhe e rrah kirurgun(video) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ohet nga tavolina e operacionit dhe e rrah kirurgun(video) Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi