Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hyn t vjedhin harrojn Facebookun hapur

Shko posht

Super Hyn t vjedhin harrojn Facebookun hapur

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Tue May 15, 2012 3:51 pm

Hyn t vjedhin  harrojn Facebookun hapur F.0515115918262_m

Dy kriminel kolumbian duke krcnuar me arm kan vjedhur nj internet kafe n qytetin Cali, por fatkeqsisht, njri prej tyre e ka ln hapur profilin e tij n Facebook n njrin nga kompjutert.

Gizmodo raporton se dy hajnat kan hyr n internet kafe, jan ulur n dy kompjuter dhe e kan shfrytzuar nj koh internetin. Kur jan drejtuar q ta paguanin faturn, kan nxjerr armt dhe kan marr t gjitha parat nga arka.

Pas largimit t tyre, puntori i ka thirrur polict, t cilt n njrin nga kompjutert q i kishin prdorur kriminelt kan gjetur t hapur profilin n Facebook.

Nga profili, policia ka marr emrin dhe mbiemrin e hajnit dhe adresn e tij, ndrsa m pas vjedhsit jan arrestuar dhe tash gjenden n burg.

_________________
Hyn t vjedhin  harrojn Facebookun hapur Unled1kqb
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
● E.D.W-M ●
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 31
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
Hyn t vjedhin  harrojn Facebookun hapur Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Hyn t vjedhin  harrojn Facebookun hapur Right_bar_bleue

Registration date : 04/01/2010

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi