Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nėntėvjeēari i sėmurė me kancer pikėllon botėn (Video)

Shko poshtė

Super Nėntėvjeēari i sėmurė me kancer pikėllon botėn (Video)

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Wed May 16, 2012 11:53 am

Nėntėvjeēari i sėmurė me kancer pikėllon botėn (Video) F.0516122643245_m

Po i vjen fundi luftės pesėvjeēare tė nėntėvjeēarit Ryan Kennedy Clarkston. Pasi djaloshi vuan nga njė tumor i rrallė nė tru, ai deri tash ka kaluar nė shtatė operacioni, katėr kimioterapi dhe dy rrezatime. Kur nėna i ka thėnė se duhet tė futet edhe nė njė operacion, ai thotė se ėshtė lodhur nga gjithēka.
"Tė thash nėnė, nuk mundem mė, nuk dua tė futem nė operacion dhe rrezatim. Kam mbaruar me kėtė”, ka cituar nėna e pikėlluar fjalėt e birit tė saj, tė cilit operacioni do t’ia shtonte jetėn edhe pėr tre muaj, shkruan “Oakland Press”. "Vendosi tė mos i marrė mė pilulat, e as tė mos i nėnshtrohet operacionit se ėshtė shumė e dhembshme pėr tė”.

Mjekėt nuk e dinė nėse djali do ta pėrjetojė ditėlindjen e tij tė dhjetė, tė cilėn do tė duhej ta festonte mė 24 maj.

"Gjithmonė kam qenė me tė, kėtu jam pėr gjithēka qė duhet, do t’ia plotėsojė ēdo dėshirė dhe do ta dua pėrgjithmonė”, ka thėnė nėna e tij Kimberly Morris-Karp pėr CNN, duke shtuar se pėrvojėn mė tė rėndė nė jetė e ka pas kur djali ua tha lamtumirėn vėllezėrve tė tij.

Edhe pse Ryani i vogėl nuk e di se ēka ėshtė rrjeti social Twitter, pasi njė mik i familjes ka shkruar aty njė lutje pėr tė, me shpejtėsi tė madhe nė botė u pėrhap lajmi pėr djaloshin e sėmurė tė cilit edhe personalitetet e famshme i kanė dhėnė mbėshtetje.

video platformvideo managementvideo solutionsvideo player

_________________
Nėntėvjeēari i sėmurė me kancer pikėllon botėn (Video) Unled1kqb
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
● E.D.W-M ●
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 31
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
Nėntėvjeēari i sėmurė me kancer pikėllon botėn (Video) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nėntėvjeēari i sėmurė me kancer pikėllon botėn (Video) Right_bar_bleue

Registration date : 04/01/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi