Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Video shokuese,femiu ne lavatriēe lufton me jetėn(video)

Shko poshtė

Super Video shokuese,femiu ne lavatriēe lufton me jetėn(video)

Mesazh nga D3M1 prej Sun May 20, 2012 3:58 pm

Video shokuese,femiu ne lavatriēe lufton me jetėn(video) Re
Njė amerikan i papėrgjegjshėm me shaka e ka vendosur fėmijėn e
tij tė vogėl nė njė lavatriēe tė madhe, gjė e cila pėr pak sa nuk i
kushtoi jetėn vogėlushit.

Makina e larjes sė teshave ishte e njė lloji qė fillonte punėn me tė
mbyllur derėn ēka bėri qė nėna dhe babi tė futeshin nė panik. Rrotullimi
i fėmijės disa herė nė lavatriēe u regjistrua minutė pas minute nė
kamerat e sigurisė sė lavanterisė.

Sipas Start, ngjarja ka ndodhur mė 11 maj nė Shtetet e
Bashkuara tė Amerikės dhe ėshtė shpėrndarė vetėm sė fundmi nė uebsajtet
nė internet. Nė video shfaqet njė nėnė e re sė bashku me bashkėshortin
dhe fėmijėn e tyre tė vogėl nė njė lavanteri. Babai i pakujdesshėm, i
cili dėshiron tė bėjė shaka, e vendos fėmijėn nė lavatriēe dhe i mbyll
kapakun. Mirėpo, makina kishte njė sistem qė me tė mbyllur derėn hyn nė
punė e nė kėtė mėnyrė filloi tė rrotullonte edhe fėmijėn bashkė me
rrobat. Sado qė u munduan tė hapin derėn e lavatriēes nėna dhe babai i
shastisur, nuk ia dolėn.

Nė kėtė mėnyrė ata vrapuan pėr te personeli i lavanterisė. Ndėrkohė
qė fėmija vazhdonte tė rrotullohej, njė punonjėse erdhi me shpejtėsi dhe
e fiku makinėn e larjes. Pas hapjes sė kapakut u pa qė fėmija ishte nė
gjendje tė mirė shėndetėsore. Babai duket se ka nxjerrė mėsim se jo me
gjithēka mund tė bėhet shaka.


_________________
Video shokuese,femiu ne lavatriēe lufton me jetėn(video) D3m1
Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Video shokuese,femiu ne lavatriēe lufton me jetėn(video) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Video shokuese,femiu ne lavatriēe lufton me jetėn(video) Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi