Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

“NATO ėshtė dashtė tė vrasė 1/3 e serbėve”

Shko poshtė

Super “NATO ėshtė dashtė tė vrasė 1/3 e serbėve”

Mesazh nga D3M1 prej Mon May 21, 2012 10:02 am

“NATO ėshtė dashtė tė vrasė 1/3 e serbėve” F.0521111324969_m
"Sikur ‘Engjėlli i Mėshirės’ tė na bombardonte mė shumė, ndoshta
do tė mbusheshim mend si japonezėt e gjermanėt”, ka thėnė anėtari i
Partisė Demokratike Liberale tė Serbisė, Zlatko Crnogorac. Kėto komente
ai i ka bėrė nė rrjetin social facebook, i pakėnaqur me zgjedhjet e
majit nė Serbi.
"Pra kėshtu: realisht, sikur ‘Engjėlli i
Mėshirės’ tė na bombardonte mė shumė, dhe tė vriste sė paku njė tė
tretėn, ndoshta do tė mbusheshim mend si japonezėt dhe gjermanėt.
Kėshtu, jemi si jemi. PS:
Me vėrejtje tė veēantė, le tė shkojnė nė k... tė gjithė intelektualėt
budallenj qė janė fleta tė bardha. Nėse disa nga miqtė e mi kanė votuar
pėr Pantelėn, Biljana S. Dhe Ivan Ivanovicin, lirishtė le tė
unfriendohen me mua”, shkroi producent ekzekutiv i institucionit
kulturor “Parobrod”, i pakėnaqur me rezultatet e zgjedhjeve, sidomos nė
Beograd, ku LDP nuk e ka kaluar pragun zgjedhor.

Zemėrimin e tij ai e ka vazhduar edhe nė rrjetin social Twitter, ku ka polemizuar me ata qė nuk mendojnė si ai.

Nė LDP nuk ishin tė gatshėm tė komentojnė deklaratat e tij.

“Nuk e kemi ndėrmend tė komentojnė shkrimet e askujt nė Facebook.
Askush nuk ka tė drejtė qė qėndrimet e dikujt, tė shprehura nė rrjetet
sociale, t’i ndėrlidhė me qėndrimet LDP-sė. Dihet cila ėshtė politika
jonė”, kanė thėnė pėr “Kurir” nga kjo parti.

Crnogorci ėshtė pėrgjigjur se nuk do tė komentojė asgjė: “Nuk jam as
funksionar partiak, as shtetėror, as komunal, por i punėsuar nė
institucionin kulturor ‘Parobrod’”, ka thėnė ai.

Zlatko Crnogorac ishte nė listėn e kandidatėve tė Lėvizjes “Preokret”
(Kthesa) pėr kuvendin e Beogradit. Ai ishte edhe bloger nė uebfaqen
zyrtare tė LDP-sė. Nė biografinė e tij, nė faqen e internetit tė kėsaj
partie, po ashtu ka thėnė se pos kulturės merret edhe me organizimin e
logjistikės dhe reklamat nė modė. Ai ka qenė producent ekzekutiv tė
grupeve tė mėdha botėrore qė kanė mbajt koncerte nė Beograd, si: Duran
Duran, Rolling Stones, Police, pastaj U2 nė Zagreb etj.

_________________
“NATO ėshtė dashtė tė vrasė 1/3 e serbėve” D3m1
Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
“NATO ėshtė dashtė tė vrasė 1/3 e serbėve” Left_bar_bleue100 / 100100 / 100“NATO ėshtė dashtė tė vrasė 1/3 e serbėve” Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi