Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blero s shpejti me Nr 1

Shko posht

Super Blero s shpejti me Nr 1

Mesazh nga D3M1 prej Wed May 30, 2012 11:17 am

Blero s shpejti me Nr 1 F.0530130417856_m
Blero ka realizuar nj bashkpunim me kngtaren Lea dhe antarin e grupit Kaos, Lumi B.Kjo kng titullohet Nr 1 dhe pritet s shpejti t lansohet n tregun shqiptar.

Bler tashm e ka br gati dhe gjat ksaj jave pritet ta lansoj
edhe videon e kngs Ajo apo ti. Kngtari ka premtuar se vidoklipi i
ksaj knge do t jet nj q nuk sht par m hert.

Blero sht zotuar se nuk do t ndalet vetm me kt projekt. Ai pritet q kt ver t sjell shum kng t reja.

Gjithashtu Blero pr adhuruesit e tij ka hapur faqen zyrtare n YouTube, BleroOfficial.

_________________
Blero s shpejti me Nr 1 D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Blero s shpejti me Nr 1 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Blero s shpejti me Nr 1 Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Blero s shpejti me Nr 1

Mesazh nga edi-viti prej Wed May 30, 2012 6:02 pm

bravooooooooooooo bleroooooooooooooo

_________________
Krejt pom presin mu per me fillu,
krejt jon munu po smujn mem rxu,
ju kom tregu qe mos me u mundu,
sum kan besu qe qysh jon rxu.

Blero s shpejti me Nr 1 Coadminw
Blero s shpejti me Nr 1 Pura2a3bec6ce3d42eb
edi-viti
edi-viti
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 21950
Mosha : 28
Viti: : 01/08/1991
Vendbanimi: : Milano
Aktiviteti :
Blero s shpejti me Nr 1 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Blero s shpejti me Nr 1 Right_bar_bleue

Registration date : 14/05/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi