Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gjendet n Kin njeriu majmun, nuk dihet prejardhja e tij (VIDEO)

Shko posht

Super Gjendet n Kin njeriu majmun, nuk dihet prejardhja e tij (VIDEO)

Mesazh nga D3M1 prej Thu May 31, 2012 12:43 pm

Gjendet n Kin njeriu majmun, nuk dihet prejardhja e tij (VIDEO) MAJMUN
Nj histori e mistershme, e mbajtur n fshehtsi pr nj koh t gjat, ka shqetsuar antropologt n Kin.

Dihet se historit dhe misteret rreth njerzve gjysm majmun, apo t
quajtur ndryshe Bigfoot, jan nga m t ndryshmet dhe m t uditshme.
Sigurisht pr pjesn m t madhe t njerzve, disa jan t besueshme
disa jan thjesht fantazi, apo sajesa.

Megjithat, n provincn Sichuan n Kin, n xhungln q e rrethon at, u gjend nj qenie njerzore e Bigfoot Hybrid.
Sipas antropologve dhe specialistve t fushs, kjo qenie besohet t
jet hallk ndrmjetse midis njeriut dhe majmunit, ose thn ndryshe:
Bigtoot Hybrid.

N vijim, 24infozone.com ju paraqet nj video e cila flet vet dhe sigurisht nuk ka nevoj pr komente t mtejshme.
Gjithsesi, duhet theksuar fakti se kjo qenie e uditshme njerzore u
gjet e braktisur n xhungln q rrethon provincn Sichuan, nga banor t
saj, madje aty ndr koh kan lulzuar legjenda t shumta rreth Bigfoot
dhe Yerin.Ndiqni videon dhe do t kuptoni gjithka:

_________________
Gjendet n Kin njeriu majmun, nuk dihet prejardhja e tij (VIDEO) D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Gjendet n Kin njeriu majmun, nuk dihet prejardhja e tij (VIDEO) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gjendet n Kin njeriu majmun, nuk dihet prejardhja e tij (VIDEO) Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi