Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eve vjen nė Prishtinė

Shko poshtė

Super Eve vjen nė Prishtinė

Mesazh nga D3M1 prej Thu May 31, 2012 12:54 pm

Eve vjen nė Prishtinė  F.0531140744270_m
Tashmė Prishtina ėshtė bėrė ‘stacioni’ i kėngėtarėve me famė
botėrore. Dhe, pėr herė tė parė nė kryeqytetin e Kosovės do tė vijė edhe
njė kėngėtare mjaft e njohur nė tregun muzikor botėror. Ėshtė kjo
kėngėtarja e zhanrit hip hop dhe r’n’b, Eve.
Eve, njė
kėngėtare me famė botėrore, pritet tė performojė para publikut
prishtinas mė pesė korrik. Ky koncert organizohet nga Powow
Entertainment.

Eve njihet me kėngėt e saj si “Who’s that girl”, “Ritch Girl”, “Tamboruine”, etj.

PowowFest do tė mbahet nė datat 5, 9 dhe 15 korrik. Mė 9 korrik
performon Eve, mė 15 Unikkatili, kurse zyrtarėt e Powow kanė refuzuar tė
zbulojnė artistin qė do tė performojė mė 9 korrik.

Sė shpejti do tė publikohen edhe informatat tjera rreth biletave pėr koncertin e Eve.

_________________
Eve vjen nė Prishtinė  D3m1
Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Eve vjen nė Prishtinė  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Eve vjen nė Prishtinė  Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi