Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Steve Jobs do t shastisej pr shkak t Sirit

Shko posht

Super Steve Jobs do t shastisej pr shkak t Sirit

Mesazh nga D3M1 prej Thu May 31, 2012 6:33 pm

Steve Jobs do t shastisej pr shkak t Sirit F1_31steve-jpg1338487420
Nj insajder i cili ka qen i punsuar n Aple ka deklaruar pr CNN q
t punsuarve n Apple u vjen turp nga Siri, dhe q Steve Jobs thjesht
do t shastisej kur do ta shihte n aksion.

Edhe pse
asistentja virtuale e Apple paraqet argumentin kryesor t ksaj kompanie
pr blerjen e iPhone 4S npr reklama, shfrytzuesit e ktij telefoni
jan gjithnj e m t zshm n shprehjen e paknaqsive t tyre me t.
Siri, sipas testeve m t reja, nuk sht n gjendje t njoh as fjalt
identike me ato q i thon aktort n reklama madje as edhe kur
shfrytzohen zrat origjinal t aktorve. Kjo, krejt logjikisht,
rezulton me pikpyetjet rreth asaj se far saktsisht reklamon Apple
dhe n baz t kaje?

Kjo kompani tashm ishte cak i padis pr
reklamim t rrejshm t Siri. Arsyetimi i Apple pr kto akuza ishte q
softveri Siri sht akoma n fazn beta.

_________________
Steve Jobs do t shastisej pr shkak t Sirit D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Steve Jobs do t shastisej pr shkak t Sirit Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Steve Jobs do t shastisej pr shkak t Sirit Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi