Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rita Ora, publikohen fotot e fmijris

Shko posht

Super Rita Ora, publikohen fotot e fmijris

Mesazh nga D3M1 prej Fri Jun 01, 2012 11:53 am

Rita Ora, publikohen fotot e fmijris Ritaaa
Duket se Rita Ora nuk ka psuar ndonj ndryshim t madh n imazh q
prej viteve t shkolls. Kto foto jan realizuar n kohn kur vajza e
lindur n Kosov dhe e rritur n Londr aspironte t ishte nj kngtare
dhe aktore ndrsa studionte n Sylvia Young Theatre
School.

Rita Ora, publikohen fotot e fmijris SNF01BIZG-_1519582aRita Ora, publikohen fotot e fmijris SNF01BIZD-_1519580a

_________________
Rita Ora, publikohen fotot e fmijris D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Rita Ora, publikohen fotot e fmijris Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rita Ora, publikohen fotot e fmijris Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi