Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Luca Tonit i vdes foshnja, kėrkon mirėkuptim

Shko poshtė

Super Luca Tonit i vdes foshnja, kėrkon mirėkuptim

Mesazh nga D3M1 prej Sat Jun 02, 2012 9:14 am

Luca Tonit i vdes foshnja, kėrkon mirėkuptim F.0602110948471_m
Futbollisti italian, Luca Toni, ėshtė prekur nga njė tragjedi e rėndė pas vdekjes sė foshnjės sė tij gjatė lindjes. Toni,
qė aktualisht po luan pėr klubin arab Al Nasr dhe e dashura e tij,
Marta Cecchetto, ishin nė pritje tė fėmijės sė tyre tė parė, por nė fakt
e gjitha u shndėrrua nė tragjedi pėr futbollistin.

“Ajo ėshtė dashur tė jetė dita mė e bukur nė jetėn tonė, por u
shndėrrua nė ditėn mė tė keqe. Foshnja jonė u largua nga jeta pa e parė
dritėn me sy. Ne kėrkojmė nga tė gjithė mirėkuptim dhe heshtje pėrgjatė
kėsaj dhimbje tė madhe qė po kaloj unė dhe familja ime dhe familja e
Martas”, ka theksuar Toni.

35 vjeēari, Luca Toni, i cili ėshtė fitues i Kupės sė Botės nė vitin 2006 me Italinė, kaloi te klubi arab Al Nasr nė janar.

_________________
Luca Tonit i vdes foshnja, kėrkon mirėkuptim D3m1
Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Luca Tonit i vdes foshnja, kėrkon mirėkuptim Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Luca Tonit i vdes foshnja, kėrkon mirėkuptim Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi