Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reagimi pasi dėgjon pėr herė tė parė (Video)

Shko poshtė

Super Reagimi pasi dėgjon pėr herė tė parė (Video)

Mesazh nga D3M1 prej Sat Jun 02, 2012 9:17 am

Reagimi pasi dėgjon pėr herė tė parė (Video) F.0602105026842_m
Ky ėshtė momenti prekės i njė djali dy vjeē qė dėgjon zėrin e sė
ėmės pėr herė tė parė. Vogėlushit amerikan sapo i ėshtė vėnė njė
pajisje ndihmėse pėr tė dėgjuar dhe gėzimi i tij ėshtė i madh pas ēdo
tingulli qė dėgjon.
Djali, tė cilit njė grua nga pas kamerės i
drejtohet me emrin Cooper reagon me kėnaqėsi pasi e dėgjon tė ėmėn qė e
thėrret nė emėr.

Ai ngre duart lart duke qeshur me zhurmat pėrreth, e mė pas ndalet tė kuptojė botėn e re qė i hapet para.

Me njėrėn dorė qė e vė herė pas here te veshi ku i ėshtė vėnė pajisja, djali me hare vazhdon lojėn me blloqet plastike.

Njė ditė, ndoshta paksa mė vonė se bashkėmoshatarėt e tij, Cooper do
mund tė flasė dhe t’i tregojė botės si ėshtė tė dėgjosh pasi ke kaluar
dy vjet tė jetės nė heshtje tė plotė.

_________________
Reagimi pasi dėgjon pėr herė tė parė (Video) D3m1
Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Reagimi pasi dėgjon pėr herė tė parė (Video) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Reagimi pasi dėgjon pėr herė tė parė (Video) Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi