Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rita Ora u shokua kur e takoi Jay-Z

Shko posht

Super Rita Ora u shokua kur e takoi Jay-Z

Mesazh nga D3M1 prej Sat Jun 02, 2012 10:23 am

Rita Ora u shokua kur e takoi Jay-Z F.0602121039142_m
Pop ylli shqiptar, Rita Ora, ka zbuluar se ajo ishte tej mase e
ngazllyer kur e kishte takuar reperin amerikan Jay-Z, aq shum sa q
ishte n shok pr disa momente. Ajo n intervistn pr revistn Q ka
folur edhe pr Kosovn.
21 vjearja nuk kishte pritur q
Jay-Z t ishte prezent kur ajo shkoi n New York pr tu takuar me
drejtues t tjer t labelit Roc Nation, ndrsa ishte skajshmrisht e
lumtur q sht pritur nga Jay.

Un shkova drejt nga aeorporti dhe mendova se do t ishte thjesht
nj takim bezdiss. Ai qndronte i ulur aty dhe un u shokova. Mendoj,
ai sht legjend, theksoi Rita n nj intervist pr revistn Q.

Rita momentalisht po punon n albumin e saj debutues dhe edhe pse po
bashkpunon me nj numr t madh t yjeve, ajo thot se ka kontroll t
plot mbi punn e saj.

Kam shum bashkpuntor, si Chase & Status, Drake dhe Stargate,
por koncepti vjen gjithmon nga un. Edhe kur bhet fjal pr dik t
madh si Drake.

E pyetur pr Kosovn, nga ku ajo u largua n moshn njvjeare me
familjen e saj, Rita shprehet se prejardhja e saj e ka br t ndihet m
e fuqishme.

Ne kemi qen me fat q kemi dal me koh nga ajo situat. E kaluara
ime m ka br t reflektoj ndryshe, t jem m e fort, ka prfunduar
Rita.

_________________
Rita Ora u shokua kur e takoi Jay-Z D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Rita Ora u shokua kur e takoi Jay-Z Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rita Ora u shokua kur e takoi Jay-Z Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi