Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olivia Culpo missi i ri i Ameriks (VIDEO)

Shko posht

Super Olivia Culpo missi i ri i Ameriks (VIDEO)

Mesazh nga D3M1 prej Mon Jun 04, 2012 10:18 am

Olivia Culpo missi i ri i Ameriks (VIDEO) Olivia_culpo_330_230
Nj nga nett m t mdha t bukuris, q solli konkursi pr kurorn e
Miss SHBA arriti t sjell shum bukuroshe nga gjith vendi. Konkursi u
transmetua drejtprdrejt nga Planet Hollywood Resort and Casino t Las
Vegasit. 20-vjearja Olivia Culpo, Miss Rhode Island u kurorzua Miss
SHBA- t n 61 vjetorin prej kur mbahet ky spektakl dhe do ta
prfaqsoj Shtetet e Bashkuara n konkursin e Miss Universe.


Shoqruesja e par ishte Nana Meriwether, ndrsa e dyta ishte Ohio
Audrey Bolte. Zeshkanja e bukur e cila pr momentin sht studente
Universitetin e Bostonit, n kt mbrmje ajo shklqeu me nj fustan t
purpurt mahnitse t stilit grek.

_________________
Olivia Culpo missi i ri i Ameriks (VIDEO) D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Olivia Culpo missi i ri i Ameriks (VIDEO) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Olivia Culpo missi i ri i Ameriks (VIDEO) Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi